Begendirici ile Facebook 'da Ücretsiz Beğenilerinizi Arttırın ve Popüler Olun
Begendirici - Yardım
Token al butonuna tıkladığınızda gelen sayfada facebook uygulama giriş kısmına yönlendirileceksiniz, tüm adımları tamam diyerek ilerleyin(daha önce verdiyseniz bu bölümler uygulanmaz). Token kopyala butonuna tıklayarak yönlendirilen sayfada URL kısmını (https ile başlayan) kopyalayıp anasayfadaki alana yapıştırarak sisteme giriş yapın.
Tokeniniz ile giriş yaptıkdan sonra gelen ekranda beğendireceğiniz gönderinin linkini girerek veya listelenen durum ve fotoğraflarınızdan seçerek beğendirebilirsiniz.
Yeni güncelleme ile beğeniler bağlantı (link) ile yapılmaktadır. Herhangi bir problem yaşadığınızda ID girerekde beğendirebilirsinizBeğendireceğiniz durum, fotoğraf, video veya bağlantının adresine gidin ve url 'ye gelen numara(örnek: 10202089234891232) paylaşımınızın ıd sidir. Aşağıdaki resimlerin üstüne gelerek id bulma örneklerini görebilirsiniz. profil durumu id profil fotosu id profil video id sayfa gönderisi id
Durumunuza beğeni gelmiyorsa ayarlarınızı aşağıdaki resimde gösterilen şekilde düzeltmeli ve takipçilerinizi açmalısınız.

Buraya Tıklayarak Takipçilerinizi Açın


gizlilik ayarları
herkese açık